Navigasyonu Geç

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa / Blog / SSS

Bizlere yöneltiğiniz sorular titizlikle derlenip size sunulmaktadır, Soru ve Cevaplar!

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat sektörü büyük ve farklı bir çok dalları bulunmaktadır. Havayolu,karayolu,demiryolu,denizyolu olmak kaydıyla 4 farklı nakliyat ulaşım yolu bulunmaktadır. Şirketimiz karayolu taşımacılık adı altında evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.
İnsanların ev ve iş alanlarını bütün detayları ile planlayıp şehir içi ve şehirler arası taşımacılığını yapan firmaların sunduğu bir hizmet şeklidir.
Fiyat araştırması yapan müşteriler genel olarak ekonomik fiyat veya ucuz taşımacılık arayışındadır. Bu yöntem ile birden fazla nakliye firmasından fiyat teklifi alarak en ucuza taşınmak büyük sorunlara yol acabilmektedir. Tecrübesiz firmalar ve korsan nakliyecilere denk gelindiğinde büyük zararlar oluşur ve bundan dolayı büyük maduriyetler ile baş başa kalabilirsiniz. Bilinçli müşteri olara fiyat araştırması piyasa standartlarına göre araştırılmalı ve fiyatlardan ziyade eşyaların güvenli ve tecrübeli ellerden gecerek taşınmanın sorunsuz olacağına dair teminat alınarak taşınma hizmeti veren firmalar tercih edilmelidir.